logo wonderFULL bikes zavřít nabídku
Podívej se i na naše další weby

Claymore MX

Zdvih zadní stavby
165
Vidlice
170 - 180
Kola
29" vpředu, 27,5" vzadu
Hlavový úhel
64,3
Cena rámu
85 000 Kč s DPH
Cena buildu
od 170 000 Kč s DPH
mám zájem
Claymore MX
Claymore MX

Proč Claymore MX

Claymore byl tradiční skotský obouruční meč, byl dlouhý obvykle přes 140 cm a byl to víc než jen meč. Byl symbolem síly, bojové zdatnosti a jeho nositel byl nezaměnitelně spojen se Skotskou vysočinou!

Claymore od Deviate je stejně jako legendární meč zrozen ve skalách a kořenech drsné Skotské vysočiny. Je to zbraň která se hodí do těch nejdrsnějších podmínek a nejtěžších trailů. Prudké sjezdy protkané kamením a kořeny? Závody s časem, mezi páskou nebo jen s partou na kopci? Žádný problém, pro tohle byl Claymore stvořen.
Tentokrát dostal model Claymore MX špetku hravosti v podobě 27,5" zadního kola.
Inženýři z Deviate se nespokojily s myšlenkou, že by změnili pouze přepákování zadní stavby, jako jiní. To by totiž způsobilo  výrazné odchylky od chování klasického 29" Claymoru. 
Vytvořili proto celou novou zadní stavbu, a zachovali tak nejen gemoterii ale také veškeré charakteristiky původního kola, díky kterým si získal spoustu spokojených jezdců.

Další featury

Pedal kickback a Anti -Squat

Pro kontrolu a regulaci zpětného rázu od pedálů (pedal kickback) a schopnosti odolávat houpání při šlapání (anti-squat) slouží řetězová kladka.
Pedal kickback a Anti -Squat
Leverage Ratio

Leverage Ratio

Přepákování nabízí progresivní pákovou křivku pro podporu při agresivní jízdě a umožňuje použití tlumiče vzduchového i pružinového.

Axle path

Díky high pivot pointu Highlander skvěle jede vpřed, zajišťuje vysokou trakci a umožňuje hladké šlapání i v rozbitém terénu.
Axle path

Geometrie

Kola Deviate posouvají hranice. Proto je geometrie kol vždy na hraně v daném segmentu kol. Inženýři Deviate se při vývoji vždy zaměřují na efektivitu a rychlost, proto tě kolo nikdy nebude brzdit při tvých výkonech.

Doporučené velikosti

Specifikace

Tovární kity Deviate
Kolo přímo tobě na míru
Samostatný rám

Barevné varianty

Rowan red
Rowan red
Moss green
Moss green

Doživotní záruka

Rámy Deviate mají doživotní záruku na výrobní vady.
více o záruce
Tak to je

Claymore MX

Cena rámu
85 000 Kč s DPH
Cena buildu
od 170 000 Kč s DPH
mám zájem
Claymore MX
Claymore MX