logo wonderFULL bikes zavřít nabídku
Podívej se i na naše další weby

Testovací jízda

Na tvém oblíbeném trailu, v čase, který si určíš,
na modelu, který si vybereš.

Projížďka na kolech Deviate
Náš přístup ve wonderFULL bikes je jiný. Nechceme Ti ukazovat kola staticky na krámě. Chceme, aby sis na vlastní kůži a na trailech které dobře znáš vyzkoušel, jak Deviate skvěle funguje.

Jak to probíhá?

1
Vybereš si kolo ke zkoušce
K dispozici máme velmi širokou nabídku testovacích strojů. Je jen na tobě, jestli už máš vybráno, nebo chceš zkusit všechny. Kromě Deviate nabízíme také další značky.
2
Domluvíme si termín
Ty si určíš termín, kdy se ti to hodí a my se přizpůsobíme.
DOMLUVIT TERMÍN
3
A hurá na kopce...
Na projížďce ti vysvětlíme vše potřebné, zodpovíme všechny Tvé otázky a poradíme s výběrem těch správných komponentů.

Testovací kola se slevou

Testovací kola čas od času pouštíme do světa se zajímavou slevou, mrkni se na odkaz.
více na našem fb
kola skladem

Naše další značky

Jsme oficiální distributor
pro český a slovenský trh
NAVŠTIV WEB
YETI Cycles
Společnost YETI Cycles založil v roce 1984 John Parker, bývalý motocyklový závodník, který v té době hledal po těžkém úrazu nový smysl života. Spolu se svými přáteli Ericem a Chrisem Hertingovými a dnes již legendárním Frankem „The Welder” Wadeltonem založili jednu z největších bikových legend všech dob - YETI Cycles. Tak nějak to bylo. V té době se kouřilo hodně marihuany, takže si nemůžeme být zcela jistí.
Moots
Moots Cycles je americká firma sídlící ve Steamboat Springs, Colorado, specializující se na výrobu prémiových kustomizovatelných jízdních kol a rámů z titanu. Tato značka je vysoce ceněna cyklisty za její závazek k nejvyšší kvalitě, detailní zpracování a vynikající jízdní vlastnosti svých kol, které jsou navrženy a ručně vyráběny s ohledem na dlouhodobou trvanlivost a pohodlí. Moots si klade za cíl poskytovat jezdcům nejen kolo, ale zážitek, kombinující tradiční řemeslné dovednosti s nejnovějšími technologiemi v oblasti designu a materiálů, čímž si získala loajální zákazníky a uznání po celém světě.
Ibis Cycles
Značku Ibis Cycles založil v Kalifornii v roce 1981 Scot Nicol, dnes má Ibis další 4 majitele a spolu se Scotem se všichni podílejí na denním chodu společnosti. Pro Ibis je charakteristické odpružení DW-Link, které se vyznačuje velmi vysokou efektivitou.
Ridley
Ridley Bikes je belgický výrobce jízdních kol, který je známý pro svůj důraz na inovace a technologický vývoj v oblasti cyklistiky. Značka se specializuje na výrobu vysoce kvalitních silničních, cyklokrosových a horských kol, která jsou navržena tak, aby vyhovovala potřebám jak profesionálních závodníků, tak vášnivých amatérů. Ridley se pyšní svým belgickým dědictvím a kultovním statusem v cyklistickém světě, díky čemuž se jejich kola stala synonymem pro výkon, odolnost a vynikající řemeslné zpracování.

Domluvme termín projížďky